Orlické hory a Podorlicko

Návštěvní kniha

Napište nám
Vaše vzkazy:
2017-12-11 10:17:11 Od: Zdeněk Otradovec Vzkaz: Dobrý den, děkuji za informaci a link na budovu vojenských kasáren kde jsem v roce 1965 - 1967 trávil dva roky u pana majora Burdíčka, vzpomínám také pana praporčíka Haníka u fotogrametrické čety. Máte pěkně udělané přehledné webovky. Dostal jsem se
2016-05-16 18:59:54 Od: Dušek Vzkaz: Dobrý den, chválím nové stránky, moc se povedly! Stránky jsou jednoduché a přehledné. Už řadu let chodím na výstavy do muzea v Kolowratském zámku v RK a musím říci, že máte moc krásné předměty ve sbírkách. Díky moc za všechnu Vaši práci.
Návštěvní kniha

ISSN: 0475-0640, Recenzovaný odborný časopis publikující původní vědecké články z oblasti Orlických hor a Podorlicka

Časopis OHP je součástí Seznamu recenzovaných neimpaktovaných periodik vydávaných v ČR, který byl schválený Radou pro výzkum a vývoj dne 20.6.2008. Recenzovaný časopis Orlické hory a Podorlicko (OHP) byl založen a je vydáván Muzeem a galerií Orlických hor od roku 1968 (nejprve jako sborník, od roku 2007 jako časopis). Od počátku zveřejňoval recenzované odborné články, krátké odborné zprávy z oblasti přírodních věd, společenských věd a ochrany přírody týkající se Orlických hor a Podorlicka, případně i přilehlých území Sudet, pokud měla problematika příspěvku zřetelnou souvislost s regionem. Články jsou tištěny česky, od roku 2007 s anglickým překladem názvu a souhrnu (Summary).

Uzávěrka příštího čísla je 31. prosince 2019

Všechny články jsou volně přístupné ve formátu pdf:

Redakční rada:
PhDr. Martina Beková, doc. MgA. dr hab. prof. UO Bogusław Czechowicz Dr., Mgr. Bohumír Dragoun, RNDr. Josef P. Halda, Ph.D., Ing. Jakub Horák, Ph.D., Ph.D., PhDr. Karel Jaroš, Vladimír Jarý, PaeDr. Antonín Kačírek, Mgr. Irena Krejčí, Jan F. Křivohlávek, PhDr. Petra Mertová, Ph.D., Ing. Jan Mocek, Mgr. Zdeněk Musil, RNDr. Vítězslav Plášek, Ph.D., Ing. Richard Pokorný, DiS., RNDr. Hynek Skořepa, Mgr. Věra Slavíková, PhDr. Jan Tydlitát, Mgr. Hana Voškerušová, RNDr. Magda Zmrhalová.

Historie a poslání časopisu Orlické hory a Podorlicko

Pokyny pro autory příspěvků v časopisu

Chronologický seznam všech vyšlých čísel


 

Informace