Tiskoviny

Návštěvní kniha

Napište nám
Vaše vzkazy:
2017-12-11 10:17:11 Od: Zdeněk Otradovec Vzkaz: Dobrý den, děkuji za informaci a link na budovu vojenských kasáren kde jsem v roce 1965 - 1967 trávil dva roky u pana majora Burdíčka, vzpomínám také pana praporčíka Haníka u fotogrametrické čety. Máte pěkně udělané přehledné webovky. Dostal jsem se
2016-05-16 18:59:54 Od: Dušek Vzkaz: Dobrý den, chválím nové stránky, moc se povedly! Stránky jsou jednoduché a přehledné. Už řadu let chodím na výstavy do muzea v Kolowratském zámku v RK a musím říci, že máte moc krásné předměty ve sbírkách. Díky moc za všechnu Vaši práci.
Návštěvní kniha

Vážení přispěvatelé!

  • Časopis uveřejňuje původní vědecké práce přírodovědně zaměřené, krátká původní sdělení obsahující výsledky, které je z důvodů priority nutné urychleně publikovat a recenze knih s přírodovědnou tématikou. Práce se přijímají v češtině, angličtině a němčině. O zařazení příspěvku rozhoduje redakční rada.

  • Členění práce: Rukopis článku musí obsahovat (1.) název (u česky psaných prací s anglickým nebo německým podtitulem, u cizojazyčných s českým); (2.) nezkrácené jméno a příjmení autora; (3.) adresa autora; anglický abstrakt včetně klíčových slov; (4.) text práce; (5.) souhrn (ve stejném jazyce jako abstrakt) a (6.) seznam literatury citované v textu.

  • Po přijetí redakcí je článek odeslán recenzentům. Autor musí respektovat jejich připomínky.

  • Redakce si vyhrazuje právo na sjednocení grafické a formální úpravy rukopisů. Text a obrazové přílohy přijímáme ve všech rozšířených textových a obrazových formátech. Tabulky odevzdávejte nejlépe v programu MS Excell. Pro odkazy na citovanou literaturu a prameny platí ustanovení ČSN.

  • Bibliografické citace: pro příspěvky přírodovědné platí pokyny uveřejněné v časopise Preslia v roce 1971 (Preslia, 43, 1971, s. 187-189).

  • Obrazové přílohy přiložte jako volné soubory a v textu příspěvku vyznačte místo zařazení. Obrázky musí být ostré a kontrastní, fotografie technicky kvalitní (soubory v rozlišení alespoň 300 dpi), nejlépe formátu 13 x 18 cm.

  • Otištěné práce nejsou honorovány. Autoři příspěvků obdrží jeden autorský výtisk a elektronickou pdf verzi vlastního článku.

Děkujeme za podporu a těšíme se na Vaše příspěvky a kritické připomínky, které by pomohly zlepšit tento i další ročníky.

Příspěvky posílejte e-mailem nebo papírovou poštou na adresu: redakce AMR, Muzeum a galerie Orlických hor, Jiráskova 2, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace