Výstavy

Návštěvní kniha

Napište nám
Vaše vzkazy:
2017-02-10 12:55:12 Od: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Vzkaz: prosimoemailmobilnaheraldikajaroslavahaldova-heraldikboruvkarychnovsko-dikpacoltluhacovice
2016-05-16 18:59:54 Od: Dušek Vzkaz: Dobrý den, chválím nové stránky, moc se povedly! Stránky jsou jednoduché a přehledné. Už řadu let chodím na výstavy do muzea v Kolowratském zámku v RK a musím říci, že máte moc krásné předměty ve sbírkách. Díky moc za všechnu Vaši práci.
Návštěvní kniha

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ KRAJKÁŘSKÉ TVORBY.
Muzeum krajky zahájilo přípravy na VIII. Bienále české krajky ve Vamberku, která je soutěžní přehlídkou současné české krajkářské tvorby. Soutěž je otevřená všem, kteří mají o účast zájem. Veřejnosti je bienále prezentováno rozsáhlou výstavou soutěžní kolekce. Město Vamberk v souladu se silnou domácí krajkářskou tradicí věnuje pozornost současné krajkářské tvorbě a podporuje tento obor umělecké tvorby důstojnou prezentací. Ke staré tradici připojilo v roce 2002 tradici novou vyhlášením soutěže Bienále české krajky, nad kterým převzala patronát paní Dagmar Havlová. 
Formuláře a potřebné informace k účasti v soutěži najde zde, stačí kliknout na obrázky!

Informace