Výstavy

Návštěvní kniha

Napište nám
Vaše vzkazy:
2017-04-24 02:10:12 Od: Výdělek na internetu Vzkaz: Dobrý den, nabízíme přivýdělek pro všechny kteří si na internetu chtějí přivydělat peníze, zcela bez rizika a investic. Na naších webových stránkách máme vše přehledně vysvětleno a ke všemu máme návody, pokud něčemu nebudete rozumět, můžete využít o
2017-02-10 12:55:12 Od: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Vzkaz: prosimoemailmobilnaheraldikajaroslavahaldova-heraldikboruvkarychnovsko-dikpacoltluhacovice
2016-05-16 18:59:54 Od: Dušek Vzkaz: Dobrý den, chválím nové stránky, moc se povedly! Stránky jsou jednoduché a přehledné. Už řadu let chodím na výstavy do muzea v Kolowratském zámku v RK a musím říci, že máte moc krásné předměty ve sbírkách. Díky moc za všechnu Vaši práci.
Návštěvní kniha
 
Dovolujeme si Vás pozvat na první jarní botanickou vycházku. Tentokrát trasa povede do lesa Stávek a Voklik v Týništi nad Orlicí.
Sraz účastníků je v 15:00 hodin v místě křížení ulic Dr. E. Beneše a Pod Stávkem. Předpokládaná doba trvání vycházky bude přibližně 1-2 hodiny. Botanickou vycházku povede již tradičně Mgr. J. Doležal z Muzea a galerii Orlických hor v Rychnově nad Kněžnou. Tak nezapomeňte dorazit, budeme se těšit!

Informace