Výstavy

Návštěvní kniha

Napište nám
Vaše vzkazy:
2017-12-11 10:17:11 Od: Zdeněk Otradovec Vzkaz: Dobrý den, děkuji za informaci a link na budovu vojenských kasáren kde jsem v roce 1965 - 1967 trávil dva roky u pana majora Burdíčka, vzpomínám také pana praporčíka Haníka u fotogrametrické čety. Máte pěkně udělané přehledné webovky. Dostal jsem se
2016-05-16 18:59:54 Od: Dušek Vzkaz: Dobrý den, chválím nové stránky, moc se povedly! Stránky jsou jednoduché a přehledné. Už řadu let chodím na výstavy do muzea v Kolowratském zámku v RK a musím říci, že máte moc krásné předměty ve sbírkách. Díky moc za všechnu Vaši práci.
Návštěvní kniha
Blíží se čtvrtý ročník muzejní noci ve Vamberku. Máte se na co těšit! Zahájení bude v 18:00 hodin a pak už se budete moci zaposlouchat do moravských lidových písniček. Určitě si nenechte ujít vystoupení cimbálovky Jánošíček nebo ženský pěvecký sbor Koňadry z Vracova. Otevřena bude hrobka Františka hraběte Lützowa a také kostel, tentokrát sv. Barbory, nacházející se na vambereckém hřbitově. Na zahradě muzea bude zajištěno občerstvení kavárnou Láry Fáry a vinotékou Veroniky Francové. Celý večer bude přístupná muzejní expozice i s nejnovější výstavou známé výtvarnice Milči Eremiášové a bude připravený i workshop pro děti. Přijďte, těšíme se na Vás.

Informace