Výstavy

Návštěvní kniha

Napište nám
Vaše vzkazy:
2017-12-11 10:17:11 Od: Zdeněk Otradovec Vzkaz: Dobrý den, děkuji za informaci a link na budovu vojenských kasáren kde jsem v roce 1965 - 1967 trávil dva roky u pana majora Burdíčka, vzpomínám také pana praporčíka Haníka u fotogrametrické čety. Máte pěkně udělané přehledné webovky. Dostal jsem se
2016-05-16 18:59:54 Od: Dušek Vzkaz: Dobrý den, chválím nové stránky, moc se povedly! Stránky jsou jednoduché a přehledné. Už řadu let chodím na výstavy do muzea v Kolowratském zámku v RK a musím říci, že máte moc krásné předměty ve sbírkách. Díky moc za všechnu Vaši práci.
Návštěvní kniha
Dne 25. května 2018 se opět otevře při "Noci kostelů" zámecký kostel Nejsvětější Trojice v Rychnově nad Kněžnou. Letos jsme však připravili i něco navíc. Rychnovské muzeum spojilo nápady a síly s Kolowratským zámkem a Rychnovským chrámovým sborem a společně připravili zajímavý program, který bude stát za návštěvu. Stačí si jen vybrat! Více informací se dočtete na přiloženém plakátu k akci. Udělejte si krásný večer, navštivte nejen výstavní prostory MGOH, ale i barokní zámecký kostel Nejsvětější Trojice v Rychnově nad Kněžnou a nechte se okouzlit živou hudbou.

Informace