Výstavy

Návštěvní kniha

Napište nám
Vaše vzkazy:
2017-12-11 10:17:11 Od: Zdeněk Otradovec Vzkaz: Dobrý den, děkuji za informaci a link na budovu vojenských kasáren kde jsem v roce 1965 - 1967 trávil dva roky u pana majora Burdíčka, vzpomínám také pana praporčíka Haníka u fotogrametrické čety. Máte pěkně udělané přehledné webovky. Dostal jsem se
2016-05-16 18:59:54 Od: Dušek Vzkaz: Dobrý den, chválím nové stránky, moc se povedly! Stránky jsou jednoduché a přehledné. Už řadu let chodím na výstavy do muzea v Kolowratském zámku v RK a musím říci, že máte moc krásné předměty ve sbírkách. Díky moc za všechnu Vaši práci.
Návštěvní kniha
V rámci páteční noci v Kolowratském zámku v Rychnově nad Kněžnou bude zahájena i výstava Milana Langera - Afterlife exhibition. Na výstavě uvidíte část jeho ikonických obrazových seriálů: Bad Boys, Dostojevskij, Skotští dudáci, ale rovněž práce z poslední doby – sítotisky a digitální tisky Transformers, Velká vlna, Hellboy, Harley nebo Kontemplace. Bonusem bude dokumentace z Langerových velmi málo známých, ale o to pozoruhodnějších raných performancí. Součástí vernisáže bude také poslední mistrův film vytvořený společně s Art Division Team – Afterlife, který bude mít svou rychnovskou premiéru.
Konírna 2. nádvoří Kolowratského zámku v Rychnově nad Kněžnou

Informace