Výstavy

Návštěvní kniha

Napište nám
Vaše vzkazy:
2017-12-11 10:17:11 Od: Zdeněk Otradovec Vzkaz: Dobrý den, děkuji za informaci a link na budovu vojenských kasáren kde jsem v roce 1965 - 1967 trávil dva roky u pana majora Burdíčka, vzpomínám také pana praporčíka Haníka u fotogrametrické čety. Máte pěkně udělané přehledné webovky. Dostal jsem se
2016-05-16 18:59:54 Od: Dušek Vzkaz: Dobrý den, chválím nové stránky, moc se povedly! Stránky jsou jednoduché a přehledné. Už řadu let chodím na výstavy do muzea v Kolowratském zámku v RK a musím říci, že máte moc krásné předměty ve sbírkách. Díky moc za všechnu Vaši práci.
Návštěvní kniha
Muzeum a galerie Orlických hor v Rychnově nad Kněžnou ve spolupráci s Českým výborem pro UNICEF vydává výzvu pro veřejnost k tvůrčí dílně, která se bude konat v polovině srpna v zahradě Muzea krajky Vamberk. Kromě možnosti zapojení při výrobě panenek vydává rychnovské a vamberecké muzeum i výzvu pro všechny, kteří vlastní jednobarevné a různobarevné látky různých rozměrů, nepotřebné syntetické polštáře, vatelín, duté vlákno, vlnu, chemlon, nitě, jehly, knoflíky a jiné materiály pro tvorbu panenek.
Pokud byste měli zájem výše zmiňované materiály pro připravovanou dílnu darovat, dejte nám prosím vědět na telefonní číslo 494 534 450, nebo nám je rovnou zaneste, a to buď do správní budovy rychnovského muzea (Jiráskova 2, Rychnov nad Kněžnou) či do Muzea Krajky Vamberk (Vilímkova 88, Vamberk). Všem případným dárcům předem velice děkujeme.

Informace