Výstavy

Návštěvní kniha

Napište nám
Vaše vzkazy:
2017-12-11 10:17:11 Od: Zdeněk Otradovec Vzkaz: Dobrý den, děkuji za informaci a link na budovu vojenských kasáren kde jsem v roce 1965 - 1967 trávil dva roky u pana majora Burdíčka, vzpomínám také pana praporčíka Haníka u fotogrametrické čety. Máte pěkně udělané přehledné webovky. Dostal jsem se
2016-05-16 18:59:54 Od: Dušek Vzkaz: Dobrý den, chválím nové stránky, moc se povedly! Stránky jsou jednoduché a přehledné. Už řadu let chodím na výstavy do muzea v Kolowratském zámku v RK a musím říci, že máte moc krásné předměty ve sbírkách. Díky moc za všechnu Vaši práci.
Návštěvní kniha
I během letních měsíců se rychnovské muzeu snaží přinést veřejnosti novinky a nabídnout tak nejen turistům, kteří zavítají do našeho regionu, variantu v době nepřízně počasí, či když není zrovna nálada vyrazit do přírody. Pro Orlickou galerii muzejní pedagožka Mgr. Martina Marxová připravuje výtvarné dílny, a to nejen pro malé děti, ale i dospělé. V termínech 26. července, 2. srpna, 9. srpna a 23. srpna se návštěvníci mohou těšit postupně na hrátky s barvami, linoryt, techniku suché jehly či šití ptáčků z filcu. Více informací najdete na přiloženém plakátu.
Výtvarná dílna bude přístupná po celý den od 10 do 17 hodin v Orlické galerii ve 2. patře Kolowratského zámku v Rychnově nad Kněžnou. Cena za materiál na osobu 60 ,- Kč. Pro děti do 15 let je nutný doprovod dospělé osoby.

Informace