Výstavy

Návštěvní kniha

Napište nám
Vaše vzkazy:
2017-12-11 10:17:11 Od: Zdeněk Otradovec Vzkaz: Dobrý den, děkuji za informaci a link na budovu vojenských kasáren kde jsem v roce 1965 - 1967 trávil dva roky u pana majora Burdíčka, vzpomínám také pana praporčíka Haníka u fotogrametrické čety. Máte pěkně udělané přehledné webovky. Dostal jsem se
2016-05-16 18:59:54 Od: Dušek Vzkaz: Dobrý den, chválím nové stránky, moc se povedly! Stránky jsou jednoduché a přehledné. Už řadu let chodím na výstavy do muzea v Kolowratském zámku v RK a musím říci, že máte moc krásné předměty ve sbírkách. Díky moc za všechnu Vaši práci.
Návštěvní kniha
Tuto zajímavou výstavu a dílničku si můžete prohlédnout a vyzkoušet v Sýpce-MOH v Rokytnici v Orlických horách. Dozvíte se na ní informace o přehledu vývoje použití barevných pigmentů v malbě od pravěku až do počátků průmyslové výroby. Pro děti je připravena i dílnička, ve které si mohou vyzkoušet malování tradičními výtvarnými materiály, sestavování palety Leonarda da Vinciho a válečné malování náčelníka jménem Bílý Mrak. Výstava je přístupná denně mimo pondělí od 9 do 17 hodin.

Informace